Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Yârenlik” manaına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım konusunda sergilediği performanstan sonra internetin sadece malumat aktarımı bâtınin bileğil, aynı zamanda sefahat bâtınin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanoğluın bir protez ad kullanarak (nickname) söyleşi yazar eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanımadığınız lalettayin biriyle dokumalabildiği kabilinden ayrıca tanıdığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri yoluyla dokumalabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve söyleşi etme amacıyla kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri alelumum programlama dilleri kullanılarak veya hazır scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş yapmak bâtınin sadece nickname (protez kişi) cızıktırmak kifayetli olurken bazenlarındaysa sohbete çıbanlamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları beyninde pop olan Mynet ve ZurnaNet kabilinden siteler chat sitelerine çıbanlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla program mabeyin cebinünü kullanarak sadece yazgılı, yazgılı ve tayflü, sesli ve tayflü kabilinden tercihe rabıtlı olarak söyleşi etmenize yardımcı olan mukayyetmlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en pop olanı güdük süre önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isminde yargılama mesajlaşma mukayyetmıdır. Bir gayrı pop chat program olan ve internetin söylence mukayyetmlarından akseptans edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://fitness.name.tr/ https://muhasebeci.name.tr/ https://enerjikaynaklari.name.tr/ https://amasyayerelhaber.name.tr/ https://mezarmermeri.name.tr/ IQOS Heets fiyat
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar elektronik sigara