Güneş Burcu Neden Önemlidir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öteki feza cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir feza marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların evetşamlarına veçhe veren bir mabeyinç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çtuzakışmalarında, çeşitli feza cisimlerinin insanların kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar umumiyetle Burç Yorumları adı altında gestaltlır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum yerleri kabilinden kişisel bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında düz adımları atmaları karınin tavsiyelerde bulunur ve gaye gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini oyun fail ayin burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak mahal tuzakır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları oyun fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl içinde hangi burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan çecik şeklinde bir feza haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanların hayatlarına veçhe veren bir disiplindir. Zaman de insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine yüce ilişik göstermektedirler. Bununla alay malay astrolojinin uygulanması ve kullanmaı dair makul görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri namına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, umumiyetle doğum haritası yorumlamak, kişilik analizi uygulamak, aşk ve alışveriş astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, dirimlik astrolojisi kabilinden konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin meslekındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne denli muvaffakiyetlı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en temel görevlerinden biridir. Kişinin doğum evveliyatına, saatine ve namına nazaran hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin kesin bir istikbal tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabilinden muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı daha bir araba selen sahibi başlamak istiyorsanız, birokkalı terimle kontralaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin karınin Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi karınin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan star grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum evveliyatına nazaran belirlenir ve birokkalı kişiye nazaran kişilik ve gelecekteki vakalar karşı selen verebilir.

  2. Kükremek Burcu: Ekseriya 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlar karınin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cömert ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Doğum haritasında Kamer’ın olduğu burçtur. Kamer burcu, bir kişinin duygusal yönden kesinlikle hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı kabilinden evetşama şekline bellik paha.

Burç yorumlaması karşı çok bir araba selen sahibi başlamak karınin, astroloji terminolojisine aşina başlamak önemlidir.

Terim Mealı
Doğum haritası Bir kişinin doğum anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum anında yükselen burçtur. Kişinin kendini rapor ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı selen verir.
Natal harita Doğum andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin meslekındaki vakalar ve kişilik özellikleri ile ilgili ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde davranış ederken bir değişik gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin meslekındaki etkilere bellik edebilir.
Retrolar Bir gezegenin veçheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değdavranışimlere bellik edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş altı çaba gerektirse de, düz bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, istikbal tahmini ve daha sağlam çok süje karşı selen tesviye dair olabildiğince değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://fitness.name.tr/ https://muhasebeci.name.tr/ https://enerjikaynaklari.name.tr/ https://amasyayerelhaber.name.tr/ https://mezarmermeri.name.tr/ IQOS Heets fiyat
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar elektronik sigara